Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.
Server#1
OHA Diyorum
OHA Diyorum

OHA Diyorum

OHA DİYORUM FİLMİ İZLE 
İşte Mediakraft'ın seneler süren YouTube macerasının başarıyla devam ettiğini ve edeceğinin bir kanıtı, en son filmleri Oha Diyorum. 

Öncelikle Oha Diyorum filmine giden bir seyirci olarak, filmin başlangıcındaki "Hoppa Cuppa Fenomen" şarkısı Mediakraft'ın şu ana kadar yaptığı ürünlerin içinde en iyilerden olduğunu, hatta en iyi ürün olduğunu düşünüyorum. Zaten bu şarkının potansiyelini iyi bildikleri için, YouTube'a da ayrı bir video olarak yüklediler. Filmin ilk beş dakikası gerçekten amatörce çekilmişti. Melih Abuaf sanki video çekiyormuş gibi davranıyordu ve bu kısmın bitmesini iple çektim. 

Sonraki on dakika beni umutlandırdı zira filmin ilk beş dakikasında yaşadığım hayal kırıklığı bana "Neden bilete para verdim ki?" dedirtecek seviyeye gelmişti. Bu on dakikada Fırat Sobutay'ın arabasının çalınmasına ve "videocu" lakaplı Alper Rende'nin sevgilisi Yaz'ın ağabeyinin onu bir duvara bantlamasını izledik. Açıkçası bu duvara bantlama işi bana pek de orijinal gelmedi çünkü bunu bir videoda zaten yapmışlardı. 

Gelelim sonraki yarım saate, bu kısım tam bir Türk komedi filmi olmuş. Gereksiz replikleri, heyecandan kesinkes yoksun aksiyon sahneleri, hiç bir anlamı olmayan senaryo gibi, yine ilk beş dakikanın video-gibi-çekilme hüsranlığını yansıtıyor. Bu kısımda beş ve on beşinci dkikların arasında hissettiğim umut, tammamen paramparça olmuştu. "Çöp oldu güzelim film" demiştim adeta haykırırcasına. 

Lakin, kırk beş ve yetmiş beşinci dakikalar arasında film hızlanmaya ve resmen "Ben bir Mediakraft klasiği olacağım" demeye başlamıştı. Açıkçası bu hızlı değişim beni etkilemedi değil. Sonuçta bu Mediakraft, her şey beklenir onlardan. Kaldı mı bize son on beş dakika. Bu kısım filmin ilk kırk beş dakikası ve geriye kalan kısım arasında ortalama bir bitirişti. Çok şükür ki, gereksiz replik sayısı ya çok azdı ya da hiç yoktu. 

Bu filmi özetlemeye gelirsek ilk başlarda gerçekten sıkılacağınız, aldığınız bileti sülfürik asitte eritmek isteyeceğiniz, bir film gibi gözükürken, ikinci yarıda gerçekten muhteşem bir film. Fakat bu film çoğunlukla Mediakraft tutkunlarını çeker. Sonuç olarak, kapağa bakıp beğendiyseniz ya da Mediakraft hayranıysanız bu film tam size göre.

Genre: Comedy

Actor: Melih Abuaf , Mert Karadas , Alper Rende , Bahar Sahin

Director: Ersan zer

Writer: Ersan zer

Country: Turkey

Release: 2017-11-03

Duration: N/A

Quality: TR Dublaj

Rating: 0

2.8

Rating(1)


You May Like